O nas

BresIT jest młodą i dynamiczną firmą. Zajmujemy się zastosowaniem internetu w biznesie.
Zakres naszej oferty obejmuje wykonywanie reklamowych i informacyjnych serwisów WWW, portali internetowych , stron internetowych oraz rozbudowanych systemów aplikacyjnych obejmujących rozwiązania z dziedziny e-commerce.Posiadamy własne produkty internetowe obejmujące sklep internetowy oraz system zarządzania treścią (CMS).

Nasza firma istnieje na rynku od 2009 roku.

Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na oferowanie usług najwyższej jakości, dopasowanych do stawianych przez Państwa wymagań i zgodnych z najnowszymi trendami technologicznymi.

W swojej pracy łączymy doświadczenie w tworzeniu projektów internetowych oraz kreatywność młodego zespołu projektantów, grafików oraz informatyków. W naszych pracach szczególną wagę przykładamy do połączenia wymogów funkcjonalności systemu, łatwej nawigacji z estetycznym i przejrzystym sposobem prezentowania informacji. Opierając się na nowoczesnych technologiach oraz sprawdzonych metodach tworzenia i wdrażania projektu informatycznego gwarantujemy wysoką niezawodność finalnego produktu, jakim jest serwis internetowy.

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu systemów intranetowych, e-commerce oraz serwisów WWW. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania przydatne zarówno dla małego biznesu, jak i dużych korporacji wymagających stałej obsługi oraz najwyższej jakości wdrażanych produktów.

Wdrażane przez naszą firmę dedykowane systemy internetowe są każdorazowo wszechstronnie testowane, a jednocześnie przed uruchomieniem finalnej wersji serwisu nasi Klienci maja możliwość zapoznania się i przetestowania w pełni funkcjonalnej wersji wdrażanego rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy!

 

Home    |    O nas    |    Oferta    |    Nasze realizacje    |    Kontakt
Adres firmy 06-210 Jaciek 15 A Kontakt tel. +48 516 520 685 e-mail: bok@bresit.pl
Copyright 2009-2017 by BresIT Projektwoanie i tworzenie stron woomin